Śpiewajmy razem – warsztaty śpiewu białym głosem
Jak czerpać radość ze wspólnego śpiewania?
Na warsztatach będziemy poszukiwać naszego naturalnego, otwartego głosu. Spotkania przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy mają doświadczenie w śpiewaniu pieśni tradycyjnych.
W programie nauka pieśni tradycyjnych polskich jak i wielogłosowych: ukraińskich, białoruskich czy rosyjskich, połączona z pracą nad emisją głosu.
Terminy zajęć: wtorek 15, 29 września, godz.18:30-20:00. Informacja o zapisach wkróce.
—
Obowiązek noszenia przyłbic dla wszystkich uczestników zajęć. Masz własną przyłbicę? Zabierz ją ze sobą. Istnieje możliwość skorzystania z przyłbic dostępnych na miejscu.
W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. W przestrzeni może przebywać maksymalnie 10 osób. Wszyscy uczestnicy spotkania muszą mieć załosnięte usta oraz nos.
Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska: PDF Regulamin Samogłoska
—
Prowadząca: Ewa Karasińska-Gajo – instruktorka śpiewu tradycyjnego i tańca w kręgu, praktyk pracy z oddechem. Ukończyła szkolenia Analitycznej pracy z oddechem i Dialogu z Głosem wg. Joy Manne, szkolenia metody Brethconnection wg. Nemi Nath i Integracji Oddechem wg. Collina Sissona, instruktorka Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen). Członkini zespołu muzycznego Werchowyna.
—
Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.