Przejdź do treści
logo logo

ODWOŁANE / Szydełkowanie dla początkujących – okrągła podkładka

Warsztaty odwołane. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie spotkania.

Podczas warsztatów przećwiczymy podstawowe szydełkowe sploty, a następnie wykonamy zestaw okrągłych podkładek ze sznurka.

Szydełkowanie to nie tylko działanie, które pobudza kreatywność. Szydełkowanie jest fajne, twórcze, relaksujące i integrujące. Zabierz ze sobą dobre chęci i dołącz do nas! Spróbuj czegoś nowego, daj się zachwycić i zaskoczyć. Zobacz jak fajnie jest zrobić coś własnoręcznie!

Zapisy:  https://www.strefazajec.pl/course/view/id/32716


Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kaleta (www.facebook.com/kuzniaoczek/), dziergająca sąsiadka, która w każdej wolnej chwili oddaje się pasji szydełkowania oraz wyplatania makramowych supełków i zaraża nią wszystkich dookoła.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodek Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.