Przejdź do treści
logo logo

Pilates dla każdego – zajęcia ruchowe

Tetiana, trenerka z Kijowa, zaprasza na zajęcia dla poprawy nastroju i kondycji fizycznej.

Contrology – tak początkowo nazywał się Pilates, ale później został utrwalony imieniem jego założyciela, Josepha Pilatesa. Kontrola pozwala łączyć ćwiczenia fizyczne z umysłem, co pozwala bardzo dobrze wykonywać ćwiczenia oraz unikać kontuzji i przeciążeń. Połączenie płynnych ruchów, oddychania, koncentracji i równowagi ma na celu wzmocnienie gorsetu mięśniowego oraz wypracowanie mięśni głębokich ciała. Pilates może być zarówno samodzielnym programem, jak i nieodzownym i przyjemnym dodatkiem do każdego rodzaju i poziomu treningu.

Ćwiczenia zalecane osobom początkującym oraz tym, którzy mają problemy wymagające rehabilitacji.

Prowadzenie: Tetiana Nademska

“Pilates pojawił się w moim życiu, kiedy przez prawie 10 lat zajmowałam się fitnessem zdrowotnym, byłam trenerem po ukończeniu AWF. Wydawało mi się, że o ćwiczeniach fizycznych wiem prawie wszystko. Po pierwszym treningu miałam wrażenie, że po raz pierwszy poznałam swoje ciało, poczułam jego integralność i świadomość. W Pilates nie ma nieświadomych (inercyjnych) ruchów.

Świadome ciało to efekt, którego można doświadczyć po odkryciu metody Pilatesa, niezależnie od wieku, poziomu sprawności i celów, jakie sobie stawiamy.”


Weź ze sobą: wygodne ubrania, które nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się oraz matę do ćwiczeń


Regulamin zajęć.


Metody płatności:

  • płatność online PayU
  • przelew na konto BOK: 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 (w tytule wpłaty: imię, nazwisko uczestnika, miesiąc oraz nazwa zajęć)
  • gotówką lub kartą w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodek Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.